Překnihování

(Overbooking) Úmyslné nebo chybné potvrzení více rezervací než je počet sedaček v letadle.

 

Publikováno: 28.01.2011
Aktualizováno: 08.02.2011
Autor: Jan Brož

Diskuze: Překnihování

02.07.2012 21:53 b_link
---.home.otenet.gr

...několikrát jsem cestovku upozornila, že máme s sebou malé dítě a astmatickou babičku které půl-kilometru to dosti prudkého kopce vůbec nedělá dobře. Právě z tohoto důvodu jsme si vybrali ubytováni u moře... Místo toho musíme sedět a čekat jestli se nám někdo neozve a jestli naši situaci vůbec bude někdo chtít řešit

02.07.2012 21:46 b_link
---.home.otenet.gr

Dobrý den, Prosím o radu, možná už někdo takovou situaci zažil, nebo ví jak se má postupovat. Koupili jsme si zájezd to 3* apartmánů 100m. od moře na Chalkidiki. Včera jsme přiletěli a zjistili, že kvůli překnihovaní jsou naše apartmány obsazené. Místo nich nás ubytovali ve 2* apartmánech které jsou na kopci a mnohém dál (google maps udává 350m., ale ve skutečnosti je to minimálně 500). Delegátky na místě nám řekli že jelikož je sezóna, musíme tady zůstat a spokojit se s tím kam nás šoupli a pokud nejsme spokojeni, že to máme řešit s CK v ČR. Samozřejmě že jsme ihned volali do CK v ČR a slíbili nám, že se ozvou. Neozvali se. Volali jsme několikrát. Načež nás poprosili abychom jim nevolali, že zavolají sami. Ale zatím nic. Delegáti nám ale řekli, že není žádná šance že by nás ubytovali jinde protože je absolutně všechno obsazené z důvodu sezóny a svátků. Co se dá v takové situaci dělat?

Vaše jméno
Komentář
Přidat komentář

Nejčtenější články z rubriky

© 2008-2019 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt, Reklama  Nahlásit Chybu
 
TOPlist